bookmark comment heart linkedin marketing Asset 1 quotation-mark reply sample school telegram twitter

با تمرکز بر احوالات یک کودک ماورایی، قسمت دوم «احضار» به فیلیمو آمد

نویسنده فیلیمو
تاریخ انتشار چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷

دومین قسمت سریال دلهره‌آور «احضار» امروز و همزمان با پخش فیزیکی به فیلیمو آمد.

احضار

«احضار» را رامین عباسی‌زاده کارگردانی و تولید کرده است که سابقه تهیه‌کنندگی سریال‌های شناخته شده صدا و سیما از جمله «او یک فرشته بود»، «پلیس جوان»، «کت جادویی»، «سقوط یک فرشته»، «پریدخت»، «میلیاردر» و «شمس‌العماره» را در کارنامه دارد.

او با ساخت اولین سریال ترسناک ایرانی می‌کوشد با داستانگویی معمایی در ساختار بصری استاندارد مخاطبان را همراه کند و آن گونه که در گفت و گو قبلی خود به فیلیمو گفته است، احضار را ساخته تا هویت ژانر ترس را دوباره زنده کند.

احضار

در قسمت دوم «احضار» این رفتارهای عجیب و خرق عادت کودکی با گذشته نامعلوم است که گره اصلی درام را شکل می‌دهد و در ادامه قسمت یک مخاطبان را با ترسی ناشناخته مواجه می کند.

وقتی با واژه ترس رو به رو می‌شویم تنها نام چند اثر سینمایی در این ژانر برایمان یادآور می‌شود که در کنار ژانرهای دیگر آنچنان مورد استقبال قرار نگرفته‌اند. اما آنچه رامین عباسیزاده از مفهوم ترس و ژانر ترس در ذهن دارد و با این ذهنیت به ساخت سریالی چون احضار پرداخته است، نشان از روبه‌روشدن با یک تفاوت بزرگ می‌دهد.

احضار

الهه جعفری، شهریار ربانی، کیمیا ملایی، بنیامین پیروانی، حسین سیفی، ریحانه رضی، یاسمن همتی، نرگس امینی، نوش آفرین رحمانی، شیما مرزی، بهار خانی، محمد توکلی و با هنرمندی سلیمه رنگزن بازیگران این سریال هستند. امیرشیبان خاقانی تدوین سریال را برعهده داشته و شهاب کاظمی مجری طرح «احضار» است.

دومین قسمت از احضار را به صورت انحصاری در فیلیمو ببینید و تا پایان این سریال با خبرهای احضار در وبلاگ فیلیمو همراه باشید.

نظرها