bookmark comment heart linkedin marketing Asset 1 quotation-mark reply sample school telegram twitter

از گیلان تا هرمزگان با ترافیک اینترنت رایگان

نویسنده فیلیمو
تاریخ انتشار یکشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۷


۱۴ استان به طرح ترافیک رایگان اینترنت مخابرات در فیلیمو پیوستند

وقتی از تماشای آنلاین فیلم و ویدیوحرف می­زنیم،همیشه این نگرانی وجود دارد که چقدر از حجم اینترنت مصرف می­ شود؟ این نگرانی تقریبا در همه کاربردهای فضای دیجیتال و بین همه کاربرها وجود دارد. اما اگر بدانیم بدون مصرف یک مگابایت ترافیک اینترنتی، می ­توانیم هزاران و فیلم سریال را آنلاین ببینیم چطور؟ انگار بسته اینترنتی نامحدودی داریم که هیچوقت تمام نمی­ شود!

این همان شرایط ایده ­آلی است که فیلیمو به عنوان بزرگترین سرویس وی او دی از ابتدای کار برای آن تلاش می­ کند و تا کنون توانسته با بزرگترین شرکت ­های ارائه دهنده اینترنت و همچنین اپراتورهای تلفن همراه همکاری داشته باشد. همکاری که گاهی با توجه به شرایط حاکم بر بازار دست خوش تغییر و گاهی هم با تلاش ­های فراوان، منجر به اقدامی بزرگ و فراگیر می­ شود. حالا یکی از همین بزرگترین اتفاق ­ها یعنی پیوستن مشترکین مخابرات ایران در ۱۴ استان به مجموعه اینترنت هایی که ترافیک مصرفی آن ها رایگان است محقق شده و به زودی سایر استان­ ها را هم شامل می­ شود.

جزئیات این طرح به این صورت است که تا کنون ۱۴ استان ایلام، خوزستان، کردستان، کرمان، مرکزی، گیلان، سیستان و بلوچستان، لرستان، آذربایجان غربی، البرز، کرمانشاه، کهکلویه و بویراحمد، هرمزگان و یزد تحت پوشش اینترنت رایگان فیلیمو برای مشترکین مخابرات ایران قرار گرفته ­اند و به زودی استان­ های بزرگ تهران، اصفهان، فارس، خراسان و سایر استان­ ها نیز به این طرح می­ پیوندند.

فیلیمو این همکاری را بزرگترین اقدام در جهت توسعه تماشای آنلاین فیلم می­ داند و با توجه به اینکه شرکت مخابرات ایران بزرگترین ارائه دهنده سرویس اینترنت در کشور است و نیز بیشترین تعداد کاربر خانگی را به همراه دارد، امیدوار است که با محقق شدن آن، رضایت کاربرانی که تا کنون مشترک مخابرات ایران بوده­ اند را نیز بتواند فراهم کند.

حالا از شمال تا جنوب ایران و از شرق تا غرب، تمام خانه­ ها و خانواده­ هایی که مشترک اینترنت شرکت مخابرات ایران هستند می­ توانند به کامل ­ترین آرشیو از فیلم ­ها، انیمیشن ­ها و سریال ­ها دسترسی پیدا کرده و از تماشای به­ روزترین تولیدات ویدیویی ایران و جهان بدون نگرانی از کم شدن حجم اینترنت لذت ببرند.


نظرها