bookmark comment heart linkedin marketing Asset 1 quotation-mark reply sample school telegram twitter

شانس دوبار در خونه­ ات رو زده!

نویسنده فیلیمو
تاریخ انتشار دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷

کمپین شانس

چند روزی بیشتر از به پایان رسیدن کمپین صد میلیونی فیلیمو نمی ­گذرد، اما داغی تابستان و شور و حال فراغت این روزهای گرم ما را به برگزاری کمپین دیگری تشویق کرده است. کمپینی که این بار بیشتر از همیشه در طول برگزاری آن هدایایی را اهدا خواهیم کرد و برندگان نهایی هم برای همراهی با موفقیت تیم ملی ایران، به مسابقات جام ملت­ های آسیا خواهند رفت.

این شانس را مهمان من باش!

روزهای ابتدایی تابستان امسال بود که همه ما با هیجان جام جهانی همراه بودیم و حالا بعد از گذشت چند هفته دلمان برایش تنگ شده است. از طرفی بازی دلگرم کننده تیم ملی آنقدر حالمان را خوب کرد که مطمئن هستیم در جام ملت ­های آسیا مدعی خواهیم بود. جامی که قرار است 6 نفر از برندگان کمپین شانس فیلیمو را هم با خود همراه کند تا آن­ها به نمایندگی از سایر ایرانی­ ها یار دوازدهم تیم ملی باشند.

کمپین شانس فیلیمو از ۱۴ مرداد آغاز می­ شود و تا ۲۴ شهریور ادامه خواهد داشت. در طول این کمپین راه­ های زیادی برای کسب امتیاز و بیشتر شدن شانس  قرعه کشی سفر به جام ملت­ های آسیا وجود دارد. شما می ­توانید با دعوت از هر کدام از دوستان­تان برای فعال کردن اشتراک فیلیمو، ۱۰ امتیاز را از آن خود کنید. از طرفی دوستی که با لینک دعوت شما اقدام به خرید اشتراک کند هم ۵ امتیاز به دست می­آورد.

اما این تمام امتیازها نیست. خرید یا تمدید هر کدام از اشتراک ­های ماهانه هم ۵ امتیاز دیگر برای شما به همراه خواهد داشت و با این حساب از هر راهی که بروید به سفر به جام ملت­ های آسیا می ­رسید. پس هر چه زودتر به صفحه کمپین دعوت از دوستان فیلیمو بروید و با فرستادن لینک دعوت اختصاصی خود برای آن­ها، این شانس را هم برای خودتان و هم برای دوستان­تان بیشتر کنید.

از اشتراک رایگان غافل نشو!

بخش دوم کمپین شانس فیلیمو هم یک بازی دو سر برد است. بازی که علاوه بر امتیاز، اشتراک رایگان با خود به همراه دارد. برای بهره ­مندی از این اشتراک رایگان کافی است از طریق لینک دعوتی که دوستان­تان برای شما فرستاده اند یا لینک دعوتی که شما برای دوست خود فرستاده ­اید خریدی انجام شود. در این صورت و با خرید اشتراک یک ماهه، هم شما و هم دوست­ تان ۱۰ روز اشتراک رایگان برنده می­ شوید. همچنین خرید اشتراک طولانی­ تر یعنی ۳ماهه، ۶ ماهه و ۱۲ ماهه هم با ۳۰ روز اشتراک هدیه رایگان برای هر دو طرف همراه خواهد بود.

بد نیست که سری به صفحه کمپین شانس فیلیمو بزنید و با گرفتن لینک دعوت اختصاصی خود آن را به دیگران هم معرفی کنید. شاید در یکی از همین هفته­ های پیش رو عکس شما به عنوان برنده در این صفحه ظاهر شود!


نظرها