bookmark comment heart linkedin marketing Asset 1 quotation-mark reply sample school telegram twitter

انیمیشن‌های برتر 2017 (بخش دوم)

نویسنده فیلیمو
تاریخ انتشار یکشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۷

در بخش اول این یادداشت سه انیمیشن از لیست ده انیمیشن برتر سال ۲۰۱۷ یعنی «ماشین‌ها»، «کوکو» و «بچه‌رییس» را معرفی کردیم. در این نوشته یعنی بخش دوم یادداشت از چهار انیمیشن دیگر خواهیم گفت که عبارتند از: «لگو بتمن»، «پونی کوچولو»، «اسمورف‌‌ها: دهکده‌ی گمشده» و «شکلک‌ها».

۱. «لگو بتمن»

یک بتمن خاکستری این بار قهرمان قصه‌ی ماست. قهرمانی که نقاط ضعف بسیاری دارد و مثل شخصیت‎‌های معمول قهرمانان سراسر قوت و خوبی نیست. بتمن به کمک مردم شهر می‌رود. با موجودات شرور مبارزه می‌کند. به بچه‌های یتیم اطمینان و آرامش می‌دهد اما نه به خاطر این‌که می‌خواهد همه در امان باشند. بلکه این‌بار بتمن صرفا به دنبال کسب ثروت، شهرت و جلب توجه بیشتر است. او خود را بسیار دانا و باهوش می‌داند. کلمات قصاری استفاده می‌کند که در واقع بی‌معنی هستند و به جز کامپیوتر شخصی‌اش و خدمتکارش، با هیچ موجودی ارتباط ندارد. « لگو بتمن» توانسته با شکستن کلیشه‌ها اثری جذاب و متفاوت ارائه کرده و مخاطبان بسیاری را راضی کند. کارگردان این اثر «کریس مک کی» و کمپانی سازنده‌ی آن شرکت برادران وارنر است. شما می‌توانید این انیمیشن عالی را در وب‌سایت فیلیمو تماشا کنید.


۲. « پونی کوچولو»

در سرزمین عجیب و غریب آگوستریا موجودات عجیب و بامزه‌ای زندگی می‌کنند. بعضی از این موجودات اسب پرنده، اسب تک‌شاخ، اسب رنگین‌کمانی و ... هستند. «تویلایت» یعنی اسب کوچولوی تک‌شاخ توسط فرمانروای این سرزمین به این‌جا آورده شده تا درمورد رمز و راز جادوگری آموزش ببینند. تویلایت همراه پنج تا دوست دیگرش که همگی مثل خودش هستند یک گروه دوستی را تشکیل می‌دهند. اما اتفاقات غیرقابل پیش‌پیش رخ می‌دهند و تهدید یک نیروی تاریکی آن‌ها را مجبور می‌کند که یک سفر غیرمنتظره را شروع کنند. سفری که داستان فانتزی این انیمیشن را رقم می‌زند. این انیمیشن در کمپانی لاینزگیت و با کارگردانی «جیسون تیسون» ساخته شده است. وب‌سایت فیلیمو نیز این محصول را با کیفیت بالا و دوبله‌ای عالی ارائه کرده است.


۳. « اسمورف‌‌ها: دهکده‌ی گمشده»

بابا اسمورف رهبر خوب و سالخورده‌ و عاقلی است که بسیار دلسوز مردمش است. او به خوبی مردم و دهکده‌اش را مدیریت می‌کند. نکته‌ی جالب این‌که تمام ساکنین این دهکده مرد هستند و فقط یک دختر در آن‌جا زندگی می‌کند. دختری که متوجه یک مساله‌ی عجیب می‌شود. در جنگل کنار دهکده یک هیولای غول‌پیکر آبی بین درختان پنهان شده است. تنها دختر دهکده مردها را راضی می‌کند که به داخل جنگل بروند و ببینند آن‌جا چه خبر است. و این شروع یک ماجرای تازه می‌شود. «اسمورف‌ها: دهکده‌ی گمشده»به کارگردانی «کلی اشبری» و توسط «سونی پیکچرز انیمیشن»تولید شده‌است. برای تماشای این پویانمایی می‌توانید به وب‌سایت فیلیمو مراجعه کنید.


۴. « شکلک‌ها»

همه‌ی ماجرا در شهری به نام تکستوپلیس است؛ شهری در یک پیام‌رسان موبایل. در این شهر همه‌ی شکلک‌ها زندگی می‌کنند. شکلک‌های که انتظار می‌کشند تا توسط صاحبان گوشی‌های همراه استفاده شوند. طبق قانون باید هرکدام از شکلک‌ها همیشه در تمام طول عمر خود یک احساس واحد را نشان بدهند اما جین یک شکلک دارای احساسات مختلف است. او دوست ندارد شبیه خانواده‌اش رفتار کند و دوست دارد که شاد باشد. اما انگار کدش دچار اشکال شده و صاحب گوشی موبایل هربار که می‌خواهد از او استفاده کند با شکلکی دارای احساسات غیرعادی روبه‌رو می‌شود. صاحب گوشی پسربچه‌ای به نام الکس است. این اتفاق الکس را عصبانی می‌کند و او هم جین را به سرزمین شکلک‌های فراموش‌شده می‌فرستد. اما جین باید خودش و بقیه‌ی دوستانش در این سرزمین را نجات بدهد. این انیمیشن در وب‎سایت فیلیمو ارائه شده و کارگردان آن «تونی لئوندیس» است. کمپانی سونی پیکچرز شرکت سازنده‌ی این اثر است.نظرها