bookmark comment heart linkedin marketing Asset 1 quotation-mark reply sample school telegram twitter

تمام ایران با ترافیک رایگان مخابرات ایران

نویسنده فیلیمو
تاریخ انتشار پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷


با اضافه شدن تهران به مجموعه استان های طرح ترافیک رایگان مخابرات، حالا در تمام ایران فیلیمو را با ترافیک رایگان اینترنت مخابرات خواهید دید.

شهریور ماه 97 بود که همکاری فیلیمو و شرکت مخابرات ایران برای رایگان شدن ترافیک مصرفی کاربران این شبکه بزرگ آغاز شد. شبکه ای دولتی که به دلیل زیرساخت های ارتباطاتی در شهرها و روستاها دسترسی گسترده ای را ایجاد کرده و بیشترین مشترک را در میان شرکت های ارائه دهنده خدمات اینترنتی دارد. در اولین مرحله از این همکاری کاربران فیلیمو در ۱۴ استان کشور از جمله استان های بزرگ ایلام، خوزستان، کردستان، کرمان، مرکزی، گیلان، سیستان و بلوچستان، لرستان، آذربایجان غربی، البرز، کرمانشاه، کهکلویه و بویراحمد، هرمزگان و یزد می توانستند فیلم ها و سریال ها را با ترافیک اینترنتی رایگان مخابرات ایران تماشا کنند.

دومین مرحله نیز در آذر ماه و با تحت پوشش قرار گرفتن تمامی استان های کشور به جز تهران و خراسان رضوی ادامه پیدا کرد. پس از پشت سر گذاشتن سومین مرحله یعنی پیوستن استان خراسان رضوی به این طرح، حالا در آستانه نوروز 98 پرجمعیت ترین استان یعنی تهران هم به شبکه سراسری ترافیک رایگان مخابرات ایران در فیلیمو پیوست.

در بین کاربران سرویس های وی او دی همواره این نگرانی وجود دارد که به ازای فیلم و سریالی که تماشا می کنند چه میزان از ترافیک اینترنت شان مصرف می شود. این مسئله ای است که به جهت کسب تجربه بهتر بری کاربران از سوی سرویس های وی او دی در اولویت قرار دارد و فیلیمو همواره تعامل با شرکت های بزرگ اینترنتی برای رایگان شدن حجم مصرفی را در دستور کار خود قرار داده است. همکاری با شرکت مخابرات ایران بزرگترین ارائه دهنده سرویس اینترنت در کشور که  بیشترین تعداد کاربر خانگی را به همراه دارد نیز در جهت تحقق همین اهداف انجام گرفته و حالا فیلیمو تنها سرویس وی او دی است که تمام ایران را تحت پوشش اینترنت رایگان مخابرات ایران قرار داده است.

حالا از شمال تا جنوب ایران و از شرق تا غرب، تمام خانه ها و خانواده هایی که مشترک اینترنت شرکت مخابرات ایران هستند میتوانند به کامل ترین آرشیو از فیلم ها، انیمیشن ها و سریال ها دسترسی پیدا کرده و از تماشای به روزترین تولیدات ویدیویی ایران و جهان بدون نگرانی از کم شدن حجم اینترنت لذت ببرند. برای آگاهی از نحوه محاسبه اینترنت مصرفی تان و اطلاع از قوانین مربوط به رایگان در فیلیمو می توانید به اینجا سر بزنید.


نظرها