bookmark comment heart linkedin marketing Asset 1 quotation-mark reply sample school telegram twitter

اینترنت مخابرات ایران برای 29 استان کشور در فیلیمو رایگان شد

نویسنده فیلیمو
تاریخ انتشار چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷

در دومین مرحله از همکاری فیلیمو و شرکت مخابرات ایران، تمامی استان ها به جز تهران و خراسان رضوی تحت پوشش شبکه اینترنت رایگان قرار گرفتند. حالا تنها یک قدم برای پوشش سراسری اینترنت رایگان مخابرات ایران برای کابران فیلیمو باقی مانده است.

شهریور ماه امسال بود که همکاری فیلیمو و شرکت مخابرات ایران برای رایگان شدن ترافیک مصرفی کاربران این شبکه بزرگ آغاز شد. در اولین مرحله از این همکاری کاربران فیلیمو در ۱۴ استان کشور از جمله استان های بزرگ ایلام، خوزستان، کردستان، کرمان، مرکزی، گیلان، سیستان و بلوچستان، لرستان، آذربایجان غربی، البرز، کرمانشاه، کهکلویه و بویراحمد، هرمزگان و یزد می توانستند فیلم ها و سریال ها را با ترافیک اینترنتی رایگان مخابرات ایران تماشا کنند. هم اکنون نیز دومین مرحله از این همکاری و با هدف پوشش سراسری اینترنت رایگان مخابرات ایران، به مرحله بهره برداری رسیده است. از این پس کاربران فیلیمو در تمامی استان های کشور به جز تهران و خراسان رضوی در صورت استفاده از شبکه اینترنتی مخابرات ایران، بدون نگرانی از حجم اینترنت مصرفی و با ترافیک رایگان می توانند به تماشای فیلم ها و سریال های فیلیمو بنشینند.

در بین کاربران سرویس های وی او دی همواره این نگرانی وجود دارد که به ازای فیلم و سریالی که تماشا می کنند چه میزان از ترافیک اینترنت شان مصرف می شود. این مسئله ای است که به جهت کسب تجربه بهتر بری کاربران از سوی سرویس های وی او دی در اولویت قرار دارد و فیلیمو همواره تعامل با شرکت های بزرگ اینترنتی برای رایگان شدن حجم مصرفی را در دستور کار خود قرار داده است. همکاری با شرکت مخابرات ایران بزرگترین ارائه دهنده سرویس اینترنت در کشور که  بیشترین تعداد کاربر خانگی را به همراه دارد نیز در جهت تحقق همین اهداف انجام گرفته و حالا فیلیمو تنها سرویس وی او دی است که ۲۹ استان کشور را تحت پوشش اینترنت رایگان مخابرات ایران قرار داده است.

حالا از شمال تا جنوب ایران و از شرق تا غرب، تمام خانه ها و خانواده هایی که مشترک اینترنت شرکت مخابرات ایران هستند میتوانند به کامل ترین آرشیو از فیلم ها، انیمیشن ها و سریال ها دسترسی پیدا کرده و از تماشای به روزترین تولیدات ویدیویی ایران و جهان بدون نگرانی از کم شدن حجم اینترنت لذت ببرند. همچنین در آینده نزدیک تهران و خراسان رضوی نیز به این لیست اضافه می شوند تا کاربران فیلیمو در تمام ایران تحت پوشش اینترنت رایگان قرار بگیرند. همچنین می توانید برای آگاهی از نحوه محاسبه اینترنت مصرفی تان و اطلاع از قوانین مربوط به رایگان در فیلیمو می توانید به اینجا سر بزنید.

نظرها