bookmark comment heart linkedin marketing Asset 1 quotation-mark reply sample school telegram twitter

عروسی خاله سوسکه و آقا موشه پس از هزار و یک شب قصه

نویسنده فیلیمو
تاریخ انتشار شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷

سریال هشتگ خاله سوسکه  به کارگردانی محمد مسلمی مجری نام آشنای برنامه­‌های کودک و نوجوان و با روایتی کودکانه و موزیکال از افسانه های کهن ایران به شبکه نمایش خانگی و فیلیمو آمد.

خاله سوسکه

هشتگ خاله سوسکه سریالی پربازیگر، موزیکال و پر از افسانه‌­های کهن ایرانی است. آنطور که محمد مسلمی کارگردان این اثر توضیح می‌­دهد از حسن کچل و چهل گیس تا شهرزاد قصه گو و خاله سوسکه به نوعی در این سریال دیده می‌شوند.  او در ادامه توضیح می‌­دهد: " هشتگ خاله سوسکه قصه واحد دارد و هر کدام از این کاراکترها نیز قصه خود را روایت می‌کنند. هدف ما این بود که بچه‌ها این اثر را ببینند و از دیدن آن لذت ببرند. البته که مخاطب هدف ما خانواده ها هم بود چرا که در کشور ما همه افراد خانواده در کنار هم فیلم می‌بینند. بنابراین تلاش کردیم تا علاوه بر کودکان، پدرها و مادرها نیز از دیدن آن لذت ببرند."

خاله سوسکه

فقر برنامه سازی در حوزه کودک و نبود محتواهای متنوع  و با کیفیت در این حوزه باعث می شود تا توجه زیادی به فیلم‌­ها و سریال­های خوب تولید شده برای کودکان شود. فیلیمو هم با توجه ویژه به بخش کودک و نوجوان و با ایجاد ظرفیت‌­های خاص برای سازندگان محتوای کودک همواره حامی تولید کنندگان و منتشر کننده آثار آن­ها بوده است. حالا هشتگ خاله سوسکه به فاصله کوتاهی از سریال پرطرفدار بالش­ها هر هفته در فیلیمو منتشر خواهد شد تا در کنار کوچه مروارید، آسه آسه قصه قصه، ماجراهای چرا، رنگین کمان، حسنا کوچولو و هزاران فیلم و سریال و انیمیشن دیگر در صفحه ویژه کودکان فیلیمو قرار بگیرد.

 بهاره کیان افشار، امیر حسین رستمی، ارژنگ امیر فضلی، الناز حبیبی، امیر کربلایی زاده، شهین تسلیمی، لاله صبوری، صفر کشکولی، بهزاد رحیم خانی،نیلوفر رجایی فر، محمد مسلمی؛ با هنرمندی لیلا بلوکات، سعید امیر سلیمانی و الهام حمیدی ترکیب بازیگران اصلی این مجموعه موزیکال را تشکیل می دهند.

در خلاصه داستان « هشتگ خاله سوسکه» آمده است: شهر افسانه ها توسط دیو بزرگ دچار طلسم تکرار می شود، این در حالی است که شب هزار و یکم شهرزاد قصه گو به صبح رسیده و قرار است به دستور حاکم بزرگ جشن عروسی خاله سوسکه و آقا موشه برگزار شود اما...

هشتگ خاله سوسکه هر یکشنبه ۸ صبح همزمان با پخش فیزیکی در فیلیمو منتشر خواهد شد و تازه‌­ترین قسمت آن از اینجا قابل تماشا خواهد بود.


نظرها