bookmark comment heart linkedin marketing Asset 1 quotation-mark reply sample school telegram twitter

این خزون به خوشی میگذره... یلدای راست چین با حضور فیلیمو

نویسنده فیلیمو
تاریخ انتشار چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷

پاییز امسال هم گذشت و همه ما، هر کدام به نحوی، برای شب یلدا آماده می شویم. استارت آپ ها هم چند سالی است خودشان را به این قافله رسانده اند. و موقع "میلاد خورشید" به نوعی در این جشن باستانی شریک شده اند. امسال از شما دعوت می کنیم به هنگام یلدا، مهمان فیلیمو و راست چین باشید.

جشن یلدای راست چین با حضور فیلیمو

فلسفه ای که ما ایرانی ها را در شب یلدا دور هم جمع می کند، میلاد خورشید است. یعنی زمانی که خورشید، حتی برای چند دقیقه هم که شده بیشتر به ما گرمی و امید می دهد. نوری که تابش خورشید این موقع، به دلها می تاباند، در طول قرن ها امید بخش ما ایرانی ها بوده. نوید روزهایی روشن تر و آمادگی برای کار و تلاش.

اگر به دنبال راهی نوین برای کار و تجارتتان باشید، چه گزینه هایی به ذهنتان می رسد؟ مطمئنا یکی از آنها، شروع کسب و کار آنلاین است. حتی اگر هیچ شغل مشخصی نداشته باشید و تنها سرمایه شما اینترنت باشد. حتما می گویید هزینه طراحی سایت خیلی بالاست و از پسش بر نمی آیید. علاوه بر آن، باید شخصی را برای مدیریت سایتتان استخدام کنید که برنامه نویسی بداند. دلایلی مثل این موارد، شما را از بازار بزرگی که در دنیای مجازی و آنلاین منتظر شماست، محروم می کند. اما راه حل از آنچه فکر کنید، به شما نزدیک تر است.

استفاده از قالب های آماده سایت. ما خبر بهتری برای شما داریم. در آستانه یلدا، می توانید با کمترین هزینه ای که تصور کنید، سایت داشته باشید. یلدای استارت آپی به میزبانی راست چین منتظر شماست.

راست چین

یلدای استارت آپی

امسال مجموعه ای از استارت آپ هایی که مرتبط با کسب و کارهای آنلاین هستند، با هم جشنواره ای برگزار کردند. تا جشن خورشید، جشن طلوع تجارت های نو باشد. تخفیف های استثنایی که هر کدام برای شما قرار داده اند، منجر به بهبود درآمد شما خواهد شد. و دیگر نیازی نیست مثل گذشته ها منتظر آمدن بهار باشید.

شما را رسما به جشنواره یلدای استارت آپی به میزبانی راست چین، دعوت می کنیم. صدها محصول متنوع، از ۲۸ تا ۳۰ آذر ماه ۱۳۹۷، تا ۸۰ درصد تخفیف، در انتظار شماست. امیدواریم شما هم از گرمی این کرسی، بهره مند شوید. اما این جشنواره چطور می تواند به شما کمک کند؟

قالب آماده ارزان ترین راه ساخت سایت

قالب های آماده، هر آنچه در یک سایت نیاز دارید، فراهم کرده. از منو و صفحات داخلی گرفته تا وبلاگ و فروشگاه. تنها کاری که شما باید بکنید، تغییر متن ها، عکس ها، و قرار دادن دسته بندی ها و هر چیزی که دوست دارید در سایتتان داشته باشید، است. برای مدیریت سایت هم اصلا نگران نباشید. خود شما وب مستر خواهید بود. بدون آنکه از کد نویسی چیزی بدانید.

از جمله قالب های آماده، قالب ورد پرس است. که به خاطر آپدیت های رایگان، ابزارهای گسترده برای توسعه و بسیاری امکانات دیگر، از همه پرطرفدارتر است. برای داشتن سایت، کافی است یک قالب وردپرس تهیه کنید و بعد از نصب روی هاست، اطلاعات کاری تان را وارد کنید. پشتیبان قالبتان هر سؤالی داشته باشید جواب می دهد و آپدیت رایگان هم هر زمان بخواهید در دسترس شماست. حتی اگر ایرادی در پوسته باشد، همه پولتان را می توانید پس بگیرید. چه بهتر از این؟

پیشنهاد می کنیم، با نگاهی به جشنواره یلدا، هر آنچه برای شروع و ادامه یک کسب و کار آنلاین نیاز داشته باشید؛ را یک جا با تخفیف های استثنایی بررسی کنید.

https://www.rtl-theme.com/landings/yalda97

نظرها