bookmark comment heart linkedin marketing Asset 1 quotation-mark reply sample school telegram twitter

عموپورنگ با «بالشها» به فیلیمو آمد

نویسنده فیلیمو
تاریخ انتشار سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷

عمو پورنگ

اولین سریال موزیکال و عروسکی کودک و خانواده با بازی عموپورنگ و حضور ١٥ بالش به شبکه نمایش خانگی آمد.

"بالشها" نام تازه­ترین سریال شبکه نمایش خانگی است که برخلاف سایر سریال­های عاشقانه یا کمدی که تنها برای مخاطب بزرگسال ساخته می­شوند، گروه کودک، نوجوان و خانواده را هدف قرار داده و با بازی سرشناس­ترین بازیگران حوزه کودک از جمله عموپورنگ، امیرمحمد و ملیکا شریفی‌نیا تولید شده است.

این سریال اولین سریال شبکه نمایش خانگی برای مخاطب کودک و خانواده است که تماشای آن هم برای کودکان و هم برای خانواده­ها جذاب خواهد بود. شخصیت­پردازی­های عروسکی برای ١٥بالش که هرکدام ویژگی­های جذابی دارند، دکوراسیون رنگارنگ و موسیقی و شعر کودکانه در کنار داستان اصلی سریال بالشها از نکاتی است که باعث محبوبیت این سریال شبکه نمایش خانگی در میان کودکان خواهد شد. در "بالشها" کودکان جذب داستان‌گویی بالش­ها می­شوند و پا به دنیای هیجان‌انگیزی از سرنوشت آن­ها میگذارند.

شخصیت اصلی سریال "بالشها" داریوش فرضیایی است که با نام عموپورنگ او را می­شناسیم. عموپورنگ سابقه طولانی­ در تولید محتواهای کودک دارد که او را به محبوب­ترین مجری_بازیگر در میان کودکان تبدیل کرده است. در کنار او امیرمحمد متقیان هم  ایفای نقش می­کند و ملیکا شریفی نیا، اندیشه فولادوند و رامبد شکرابی هم از دیگر بازیگران سریال "بالشها" هستند.

جان‌بخشی به اشیا و تبدیل آن­ها به کاراکترهایی که هر کدام داستان خود را دارند می­تواند، از جذاب­ترین داستان­پردازی­ها برای هر رده سنی باشد. به همین دلیل است که شخصیت گرفتن ١٥ بالش در سریال "بالشها" آن را تبدیل به یک مجموعه نمایشی با مخاطب همزمان کودک و خانواده کرده است. ضمن اینکه فضای شاد و موزیکال این سریال در کنار بازیگران مطرح آن می­تواند جای خالی تولید محتوای شاد ویژه گروه سنی کودک و نوجوان را پر کند. آن‌طور که در توضیح خط اصلی داستان این سریال آمده است در این مجموعه نمایشی ١٥شخصیت عروسکی در کنار شخصیت‌های دیگر، قصه‌های این مجموعه را روایت می‌کنند. در خلاصه داستان آن هم آمده که بالش‌ها از دیر خوابیدن و دیر بیدار شدن آدم‌ها به ستوه آمده‌اند و بر علیه آدم‌ها اعلان جنگ می‌کنند.

سریال "بالشها" در ١٥قسمت ویژه پخش در شبکه نمایش خانگی تولید و اولین قسمت آن همزمان با نیمه شعبان توزیع شده است. از این پس سه شنبه هر هفته قسمت جدیدی از این سریال در اختیار مخاطبان قرار می­گیرد و برای تماشای آنلاین آن با اینترنت رایگان میتوانید از اینجا  وارد شوید.

نظرها