bookmark comment heart linkedin marketing Asset 1 quotation-mark reply sample school telegram twitter

سریال جذاب و پرماجرا ممنوعه به فصل دوم رسید

نویسنده فیلیمو
تاریخ انتشار یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷

ممنوعه2

ممنوعه سریال پرطرفدار و پر سر و صدا پاییز و زمستان سال ۹۷ است که از همان روزهای ابتدایی انتشار مورد توجه قرار گرفت و حالا بعد از ۱۳ قسمت وارد فصل دوم شده است. فصل دوم ممنوعه به صورت انحصاری و علاوه بر پخش در شبکه نمایش خانگی بر روی فیلیمو نیز منتشر خواهد شد.

دومین فصل از این مجموعه در ۱۱ قسمت و از دوشنبه اول بهمن ماه منتشر می­شود تا ماجراهای خانوادگی – اجتماعی مابین سامی و گروه ممنوعه به شیوه­ای متفاوت در فصل جدید ادامه پیدا کند.

سامی (میلاد کی مرام) و برکه (الهه حصاری) دوستانی هستند که عضویت در گروه ممنوعه باعث دوستی آن­ها می­شود، اما هرکدام ماجراهای شخصی و خانوادگی جذابی دارند که در هر قسمت و با حضور بازیگران دیگر از جمله امیر آقایی، نیکی کریمی، امیرحسین آرمان، خاطره اسدی، بهاره افشاری، آتیلا پسیانی و ... خط اصلی داستان را پیش می­برند.

ممنوعه2

سریال «ممنوعه» داستان سه نسل را به صورت همزمان و پیوسته از دغدغه های امروز جوانان تا آسیب مسائل روز خانوادگی و اجتماعی روایت می کند و برای نوجوانان زیر 16 سال هم تماشای آن توصیه نشده است. شاید بخاطر شکافتن دغدغه­ها و مسائل اجتماعی و حرف­های به روزی که از شرایط جامعه دارد، این محدودیت سنی در نظر گرفته شده است. البته انتشار سریال ممنوعه با حواشی زیادی هم رو به رو بود و در بازه­ای پس از انتشار دو قسمت از آن به سرعت فراگیر شد. حاشیه‌­هایی که مدیران بخش­های مختلفی از وزارت ارشاد را مجبور به پاسخگویی کرد، به اخبار صدا و سیما راه پیدا کرد و در نهایت هم شخص وزیر ارشاد در مصاحبه‌­ای توضیحاتی را درباره این سریال ارائه کرد. ممنوعیت انتشار این سریال علاوه بر شبکه نمایش خانگی، شامل سرویس‌­های وی او دی نیز شد و فیلیمو در همان روزهای ابتدایی این ممنوعیت پاسخگو کاربران زیادی بود که نسبت به این ممنوعیت سوالات زیادی داشتند.

اما طولی نکشید که روند انتشار قسمت چهارم به بعد از سر گرفته شد و نقطه اوج و توجه به سریال هم به وقوع پیوست. ممنوعه قسمت به قسمت بهتر و مخاطب پسند تر شد تا اندازه­ای که کاربران فیلیمو فاصله یک هفته­ای برای انتشار قسمت جدید را به سختی تحمل می­کردند.

حالا با انتشار فصل دوم این سریال و ۱۱ قسمتی که در این فصل پیش روی مخاطب است به نظر می آید امیر پور کیان و صادق یاری به موفقیتی که در نظر داشتند دست یافته و تلاش و تمرکز خود را برای هرچه بهتر شدن قسمت­های پیش رو ممنوعه صرف می­کنند.

تمامی قسمت های فصل اول سریال ممنوعه و قسمت های جدید از فصل دوم را در صفحه اختصاصی ممنوعه در فیلیمو می توانید ببنید.

نظرها