bookmark comment heart linkedin marketing Asset 1 quotation-mark reply sample school telegram twitter

فیلیمو، تاینی موویز و واترمارکش

نویسنده فیلیمو
تاریخ انتشار شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۶

همراهان عزیز
نسخه منتشرشده انیمیشن من نفرت انگیز۱ در فیلیمو به خاطر داشتن واترمارک تاینی موویز در دقایقی از این انیمیشن، ضمن ایجاد برخی حواشی در فضای مجازی و به ویژه توییتر، زمینه‌ای شده برای انتشار سخنانی که عموما نادرست و نتیجه دسترسی محدود به مستندات هستند.

ما فیلیمویی‌ها ضمن درک نگرانی شما دوستان عزیز، داشتن اطلاعات واقعی را حق طبیعی شما می‌دانیم و به همین خاطر برای پاسخگویی به موارد مطرح شده و شفاف شدن فضای موجود، خودمان را ملزم به توضیح برخی موارد می‌بینیم:

انتشار من نفرت انگیز۱ با واترمارک تاینی موویز نتیجه یک اشتباه در فرآیند سینک کردن نسخه صوتی دوبله با تصویر است که از سمت تامین کننده محتوایی که با فیلیمو قرارداد دارد رخ داده. اشتباهی که در ادامه با اشتباهی دیگر در فرآیند کنترل کیفی محتوا همراه شد و نتیجه آن انتشار انیمیشن به صورتی‌ست که مشاهده می‌فرمایید. ازین رو لازم می‌دانیم که از همه دوستان به خاطر اشتباه پیش آمده معذرت خواهی کنیم.

اما در مورد اظهارنظرهایی که هر از گاهی درخصوص ارتباط فیلیمو با بسته شدن وب سایت تاینی موویز از سوی کاربران شبکه‌های اجتماعی مطرح می‌شود، ما توضیحی به شما دوستان بدهکاریم: 

سرویس فیلیمو در جهت تامین محتوای عالی و باکیفیت‌ برای کاربرانش، در چهارچوب قراردادهای حقوقی کاملا قانونی و شفاف، با بعضی از گروه‌های دوبله که همزمان با تاینی موویز هم همکاری داشته‌اند همکاری کرده و می‌کند. بنابراین علت تشابه برخی دوبله‌های سرویس فیلیمو با وب سایت تاینی موویز چیزی نیست جز همکاری با یک گروه مشترک دوبله و خود سایت تاینی مویز که محتواهای خود را به صورت غیرانحصاری در اختیار شرکت‌ها یا سرویس‌های مختلف مثل فیلیمو  قرار داده‌اند. در ادامه فیلیمو بیش از ۶۰ عنوان فیلم، سریال یا انیمیشن "غیرانحصاری"  خریداری کرده است که قبلتر توسط گروه دوبله‌کننده در اختیار سایت تاینی موویز هم قرار گرفته. البته همه این عناوین هنوز بر روی سرویس فیلیمو قرار نگرفته‌اند و در آینده نزدیک و پس از طی مراحل لازم جهت آماده‌سازی محتوا در چهارچوب‌های قانونی، باقی عناوین نیز به سرویس اضافه خواهند شد.

ممنون از تحملی که برای خواندن این توضیحات به خرج دادید.

امیدواریم که با این توضیحات توانسته باشیم به شفاف‌تر شدن فضای گنگ و سرشار از حدس‌ها و گمانه‌زنی‌ها کمک کرده و زاویه دیگر‌ی از واقعیت را پیش چشم شما عزیزان قرار بدهیم.

نظرها