bookmark comment heart linkedin marketing Asset 1 quotation-mark reply sample school telegram twitter

آخر هفته را مهمان فیلیمو در نمایشگاه کتاب تهران باشید

نویسنده فیلیمو
تاریخ انتشار چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

همزمانی اخرهفته با روزهای پایانی نمایشگاه بین المللی کتاب تهران استقبال عمومی از این رویداد مهم را بیشتر کرده است. اگر در این آخر هفته تصمیم به بازدید از نمایشگاه کتاب را دارید، تفریح و سرگرمی را چاشنی خرید کرده و به غرفه فیلیمو برای شرکت در مسابقه و دریافت جایزه سر بزنید.


یک غرفه سینمایی در دل هزاران غرفه کتاب

نمایشگاه کتاب تهران بزرگترین رویداد نمایشگاهی است که استقبال از آن در روزهای پایانی و به ویژه تعطیلات افزایش پیدا می کند. حجم بالای مراجعه کننده به این نمایشگاه باعث شده تا علاوه بر فروش و عرضه کتاب، غرفه های جانبی با رائه انواع سرگرمی و غرفه های دیجیتال با ارائه محصولات دنیای تکنولوژی، به جذابیت های این فضای نمایشگاهی اضافه کنند.

یکی از این غرفه ها که از روز ابتدایی نیز جمعیت زیادی را جذب خود کرد غرفه فیلیمو است. فیلیمو سرویسی اینترنتی برای تماشای فیلم و سریال و انیمیشن است که در زمینه فرهنگ سازی برای تماشای انلاین محتوی در ایران پیش رو است. این سرویس با ارائه به روزترین فیلم ها و سینماها و با حجم ترافیک رایگان بر روی بسیای از ارائه دهندگان خدمات اینترنتی از جمله شرکت مخابرات ایران، خود را به مهمترین و بزرگترین وی او دی ایران تبدیل کرده است. همچنین با حضور در نمایشگاه کتاب علاوه بر تخفیف در ارائه اشتراک، دو مسابقه گردونه شانس و عکس برتر را برگزار کرده  جوایز متعددی را هم به بازدیدکنندگان اهدا کرده است. این حضور نمایشگاهی اولین رویارویی بزرگ فیلیمو با مشترکان و مخاطبانش است که تا روز آخر یعنی 14 اردیبهشت ماه ادامه دارد. 


نظرها