bookmark comment heart linkedin marketing Asset 1 quotation-mark reply sample school telegram twitter

یک غرفه سینمایی در دل هزاران غرفه کتاب

نویسنده فیلیمو
تاریخ انتشار چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸


نمایشگاه بین المللی کتاب 98 میزبان غرفه ای متفاوت با حال و هوای فیلم و سینما است و فیلیمو به عنوان بزرگترین سرویس ارائه دهنده فیلم و سریال در فضای آنلاین، با حضور در نمایشگاه بین المللی کتاب 98، دوستداران کتاب و سینما را به هم نزدیک می کند.

کتاب و سینما دو سرگرمی بزرگ و محبوب در جهان هستند که مرز باریکی بین طرفداران آن ها است. بسیاری از کتاب ها تبدیل به فیلم های شاخصی در تاریخ سینما شده است  و بسیاری از فیلمنامه نویسان تحت تاثیر نویسندگان بزرگ قرار گرفته اند. از طرفی لذت تماشای فیلم یا سریالی که از رمان ها و کتاب های معروف جهان اقتباس شده است لذتی وصف نشدنی برای دوستداران کتاب است. جان بخشی به آنچه در میان سطرهای کتاب توصیف شده و تماشای آن بر پرده بزرگ سینما، نقطه اشتراکی برای به هم رساندن این دو دنیا است.

در همین راستا فیلیمو به عنوان بزرگترین  سرویس وی او دی که تماشای آنلاین بیشتر از 20 هزار عنوان فیلم و سریال را در اپلیکیشن و وبسایت خود قابل دسترسی کرده است، با حضور در نمایشگاه بین المللی کتاب 98 میزبان بازدید کنندگان است.

این میزبانی با جوایز گردانه شانس، تخفیف خرید اشتراک برای عموم بازدید کنندگان و مسابقه "عکس برتر" ویژه کودکان همراه است.

بازدید کنندگان می توانند علاوه بر حضور در غرفه های اصلی فیلمیو در مقابل ورودی های 17 و 18 نمایشگاه و شرکت در مسابقه گردونه شانس، اشتراک فیلیمو را با تخفیف از تمام جایگاه های موجود در سطح نمایشگاه تهیه کرده و به همراه کودکان خود از جایگاه کودک هم بازدید کنند. جایگاه کودک فیلیمو در نزدیکی سالن ناشران کودک، میزبان کودکان و نوجوانان دوستدار کارتون و انیمیشن است تا با شرکت آن ها در مسابقه عکس برتر، جوایز ارزنده ای را تقدیم شان کند.

فیلیمو از 4 تا 14 اردیبهشت 98 در نمایشگاه بین المللی کتاب  در محل مصلی تهران حضور دارد و در تمام این روزها آماده پاسخگویی به بازدیدکنندگان و میزبانی از حضور آن ها است. 


نظرها