bookmark comment heart linkedin marketing Asset 1 quotation-mark reply sample school telegram twitter

یک تیر و چند نشان فیلیمویی با مجموعه­ ای از تخفیف­ های اینترنتی

نویسنده فیلیمو
تاریخ انتشار دوشنبه ۹ مهر ۱۳۹۷

خرید اشتراک

با خرید اشتراک فیلیمو مجموعه­­ای از تخفیف­های اپلیکیشن­های محبوب را هدیه می­گیرید

این روزها همه اتفاق­ ها در گوشی موبایل و کامپیوتر شخصی رخ می ­دهد. از خریدهای معمول روزانه تا خریدهای بلند مدت ماهانه، از برنامه ریزی سفر و اقدام­ های پیش از آن تا خرید هدیه و مایحتاج اصلی. علاوه بر آن برای سرگرمی و اوقات فراغت ­مان هم هر چه می­ خواهیم در همین وسایل همیشه همراه الکترونیکی در دسترس است. تا همین یکی دو سال گذشته وقتی از خرید اینترنتی صحبت می کردیم خیلی ­ها یک علامت سوال بزرگ در ذهن­شان شکل می­ گرفت و برای پرداخت اعتباری آن هم دچار شک و تردید بودند، اما اعتماد سازی برندها و رشد چندجانبه کسب و کارهای دیجیتال به جایی رسید که حالا کمتر نیازی پیدا می­ شود که با استفاده از اینترنت و اپلیکیشن ­های خدماتی نتوان آن را برطرف کرد.

وقتی مدیریت همه کارها را با چند کلیک و مرور چند صفحه اینترنتی بتوانیم انجام دهیم، فرصت بیشتری هم برای تفریح و سرگرمی پیدا می ­کنیم. سرگرمی­ هایی از جنس فیلم­ های تماشایی و منتخب فیلیمو که با خرید اشتراک آن فرصت یک تیر و چند نشان  هم برای کاربران فراهم شده است.

 فیلیمو با همکاری برندهای معتبر کسب و کار دیجیتال سبدی از تخفیف­ های کاربردی را برای مشترکان خود در نظر گرفته تا با توجه به نیازشان و با توجه به محل زندگی ­شان  بتوانند از این خدمات استفاده کنند. 

در این بسته تخفیفی هر شهر و مکانی که هستید می­ توانید از خدمات برندهای معتبر فروش کالا از جمله دیجی­ کالا و عکس‌پرینت، برندهای معتبر خرید غذا از جمله اسنپ­ فود، برندهای معتبر خدمات سفر و حمل و نقل از جمله الوپیک و اسنپ ­تریپ، برندهای معتبر خرید بلیط سینما و تئاتر از جمله تیوال و سینماتیکت و همچنین برندهای بازی و سرگرمی از جمله کوئیزاف ­کینگز استفاده کنید. میزان این تخفیف ­ها بسته به نوع نیاز شما و همچنین نوع اشتراک خریداری شده در فیلیمو متغییر است و البته این پیشنهادهای تخفیفی حالا حالا ها در قسمت خرید اشتراک فیلیمو قابل دسترسی خواهد بود. 

نظرها