bookmark comment heart linkedin marketing Asset 1 quotation-mark reply sample school telegram twitter

هم فال و هم تماشا

نویسنده فیلیمو
تاریخ انتشار شنبه ۱ دی ۱۳۹۷

یکی از لذت‌بخش‌ترین آیین‌های جشن یلدا، تفال زدن به دیوان حافظ است؛ فالی که برای بعضی از سر تفنن گرفته می‌شود و برای عده‌ای هم، آن کوکب هدایتی است که در شب‌های سیاهی که گم گشته راه مقصود، به فریادشان می‌رسد و با پیامی حکمت‌آموز راه‌گشای آن‌ها می‌شود.

به همین خاطر وقتی تصمیم گرفتیم تا رنگ و بویی از یلدا به فیلیمو بدهیم، گفتیم چه چیز بهتر از این که بساطِ فالی جور کنیم که به ماهیت فیلیمو بیاید و در یک کلام «هم فال و هم تماشا» باشد. و از آن جا که در دنیای فیلم‌ها و سریال‌ها کم نیستند دیالوگ‌های الهام‌بخشی که همیشه در خاطر آدم بمانند و حتی بیش از آن، آدم و زندگی‌اش را تکانی درست و حسابی بدهند، باز گفتیم چه چیز بهتر از این که عوض فال‌های مرسوم بساطِ فال ما به دنیای سینما مربوط باشد و فال هر کَس، دیالوگی باشد از یک فیلم یا سریال.

این‌طور شد که ما در جشن یلدای امسال با «هم فال و هم تماشا» در کنار شما هستیم، تا از فیلم‌های فیلیمو فال بگیرید تا اگر خدای ناکرده در شب‌های سیاه زمستان، راه مقصودتان را گم کردید، نیم‌چه کوکب هدایتی در اختیار داشته باشید...

از آن‌جا که هدیه دادن و هدیه گرفتن هم از دیگر رسم‌های جشن یلداست، به رسم هدیه هم می‌توانید پنجشنبه و جمعه ۲۹ و ۳۰ آذرماه  بعد از گرفتن فالِ سینمایی خود، فیلمی را که دیالوگ موردنظر از آن برداشت شده بدون نیاز به تهیه اشتراک و به صورت رایگان در فیلیمو تماشا کنید.

نظرها