bookmark comment heart linkedin marketing Asset 1 quotation-mark reply sample school telegram twitter

پایان خوش تابستان فیلیمویی­ ها با اهدا 6 جایزه سفر به جام ملت­ های آسیا

نویسنده فیلیمو
تاریخ انتشار یکشنبه ۱ مهر ۱۳۹۷

برندگان کمپین شانس

آخرین کمپین تابستانی فیلیمو در حالی بعد از ۶ هفته به پایان رسید که هم اکنون با اهدا جوایز بزرگ از جمله سفر به جام ملت­ های آسیا در سال۲۰۱۹ و اشتراک­ های رایگان، کاربران بی­ شماری را در جمع مشترکین خود می­ بینید. حالا خانواده فیلیمو بزرگ تر و پرقدرت­ تر از قبل به کار خود ادامه می­ دهد و به همراهی شما عزیزان که در طول کمپین شانس دوستان خود را هم به استفاده از این سرویس دعوت کردید، افتخار می ­کند.

کمپین شانس فیلیمو با عنوان "شانس دوبار در خونه ­ت رو زده" از ۱۴ مرداد تا ۲۴ شهریور ماه در حالی برگزار شد که جوایز آن از جمله سفر به جام ملت های آسیا در سال ۲۰۱۹ از پیش تعین شده بود. کاربران فیلیمو در طول این کمپین لینک دعوت اختصاصی را در اختیار داشتند که با کمک آن علاوه بر دعوت دوستان به فیلیمو، شانس خود را برای برنده شدن جایزه اصلی بیشتر کردند و اشتراک­ های رایگان فیلیمو را بدون قرعه کشی برنده شدند.البته این لینک دعوت و جایزه اشتراک ­گذاری آن یعنی تمدید رایگان حساب کاربری همچنان بر روی سایت قرار دارد و در هر زمانی برای استفاده مجدد کاربران قابل دسترسی است.

وقتی درباره راه اندازی کمپین "شانس ۲ بار در خونه ­ت رو زده" تصمیم گیری می کردیم هیچوقت فکر نمی­ کردیم استقبال کاربران از چنین کمپینی تا این اندازه زیاد باشد.  در بین کاربرها فردی با ۹۲ بار اشتراک­ گذاری لینک دعوت با دوستان خود بیشترین امتیاز و بیشترین اشتراک رایگان را به خود اختصاص داد. اما او حتی با بیشترین امتیاز هم شانس برنده شدن جایزه سفر به جام ملت­‌های آسیا را نداشت. از طرفی ۶ برنده این جایزه که هر هفته با قرعه کشی زنده از میان کاربران انتخاب می­شدند که گاهی از برگزاری کمپین هم خبر نداشتند و از برنده شدن جایزه شان حسابی غافلگیر شدند.

۶ برنده خوش شانس کمپین شانس فیلیمو به ترتیب حسن سعادت، امیرسام هادی پور، سعید بتی، ارکیده ناز ملک نهاوندی، کسری جدیدزاده و و حیده میرنژاد هستند که همراه با تیم ملی عازم امارت می­ شوند و جام ملت­های آسیا ۲۰۱۹ را از روی سکوهای ورزشگاه در مرحله مقدماتی پیگیری می ­کنند.

ما با برگزاری این کمپین بلافاصله بعد از کمپین صد میلیونی، بهار و تابستان امسال را با جوایز بزرگ و هیجان انگیز به پایان رساندیم و برای شروع نیمه دوم امسال پرقدرت­ تر و پر هیجان­ تر از همیشه در کنار شما آماده­ ایم.

با اینکه کمپین به پایان رسیده اما اسامی برندگان و ویدیوهای پخش زنده قرعه کشی این جوایز در صفحه کمپین ماندگار است و از طریق این آدرس  به آن دسترسی دارید. خود را برای برنده شدن جایزه های آینده فیلیمو آماده کنید.

نظرها