bookmark comment heart linkedin marketing Asset 1 quotation-mark reply sample school telegram twitter

پولدار شدن در بی­ خبری!

نویسنده فیلیمو
تاریخ انتشار چهارشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۷
برنده 100میلیونی


جایزه صد میلیون تومانی فیلیمو به چه کسی تعلق پیدا کرد؟

" نه! صد میلیون تومن پول؟ از کدوم جایزه حرف می زنید؟ من اصلا خبر نداشتم که فیلیمو قرعه کشی داره! وای! باورم نمیشه!" این­ها صحبت داود حوری زاده است که در ۳۸ سالگی برنده صد میلیون تومان پول نقد شده است. صد میلیون تومانی که بعد از ۱۰ هفته اجرای کمپین صد میلیونی فیلیمو قرعه کشی شد و انتظارها را برای مشخص شدن برنده طلایی به پایان رساند.

ما به شما قول داده بودیم که این تابستان با جایزه طلایی فیلیمو ادامه پیدا خواهد کرد. جایزه­ای که حالا در یک روز گرم از مردادماه برنده خود را شناخت و البته برنده بسیار خوش ­شانسی که هیچ اطلاعی از این کمپین نداشت. او از میان بیش از  صد هزار نفر شرکت کننده در کمپین "پای صد میلیون تومان وسطه!" فیلیمو به عنوان خوش اقبال ­ترین آن­ ها شناخته شد و حالا در پر پول­ ترین تابستان عمر خود به سر می­ برد.

وقتی برای اطلاع رسانی با او تماس گرفتیم هیچگاه فکر نمی­­کرد کسی که پشت تلفن از او درباره فیلیمو سوال می­پرسد حامل خبر خوش برنده شدن صد میلیون تومان پول نقد است.  آقای حوری زاده حدود یک ماه پیش اشتراک خود را تمدید کرده بوده و در زمان تمدید اشتراک هم متوجه رویداد صد میلیونی فیلیمو نشده است. به همین دلیل این تماس و این خبر به شدت برای او غیرمنتظره بود، تا اندازه ­ای که نه تنها خود او بلکه خانواده ­اش هم واکنشی جز باور نکردن این خبر را نداشتند. همسر آقای حوری زاده به او گفت: "ما از این شانس ­ها نداریم" و دختر او هم فقط با خندیدن به این خبر پدر، وانمود کرد که برنده شدن صد میلیون تومان پول نقد چیزی جز یک شوخی خنده دار نیست. همین موضوع باعث شد تا ایشان چند بار با فیلیمو و پشتیبانی فیلمیو تماس بگیرند و از راه­ های مختلف مطمئن شوند که تماس تلفنی  مبنی بر برنده شدن صد میلیون تومان پول نقد واقعی است.

البته آنطور که ما فهمیدیم آقای حوری زاده به همراه همسر و دخترشان از اشتراک فیلیمو استفاده می­ کنند و بیشتر از یکسال است که با تلویزیون اندروید خود سریال­ های فیلیمو را دنبال می­ کنند. جالب اینجاست که هر سه نفر هم از رویداد صد میلیونی فیلیمو بی ­خبر بودند و حالا بیشتر از تمام کسانی که در این ۱۰ هفته ما را همراهی کردند، غافلگیر و البته خوشحال شدند. ما هم خوشحالیم که تنوانستیم در هفته ­های گذشته با اهدا جایزه ­هایی از جمله پلی ­استیشن ۴ و جایزه بزرگ ۱۰۰ میلیونی قدردان همراهی شما باشیم.

با فیلیمو همراه باشید که در ادامه تابستان کمپین­ های بزرگ دیگری به همراه جوایز ارزشمند و بزرگ در راه است!

نظرها