bookmark comment heart linkedin marketing Asset 1 quotation-mark reply sample school telegram twitter

گرم تماشای فیلیمو

نویسنده فیلیمو
تاریخ انتشار یکشنبه ۷ آذر ۱۳۹۵برای کاربران عزیز فیلیمو خبرهای خیلی خوبی داریم که استفاده از فیلیمو را برای شما عزیزان ساده‌تر و جذاب‌تر می‌کند.

مشترکین آسیاتک دیگر حتما تا حالا خبردار شده‌اند که حجم اینترنتشان بر روی فیلیمو رایگان است، به این معنا که هرچقدر با فیلیمو فیلم تماشا کنید چیزی از حجم اینترنتتان کم نمی‌شود. حال برایتان مژده داریم که شاتلی‌ها هم به این طرح اضافه شده‌اند و تماشای فیلم و سریال به صورت آنلاین با استفاده از سرویس فیلیمو، حجمی از آن‌ها کم نخواهد کرد.

خبر دوم هم کم از خبر اول ندارد و به شما کاربران عزیز مژده می‌دهیم که به کاربرانی که در طی شش هفته آتی اشتراک داشته باشند جوایز نفیسی تقدیم می‌شود. هر هفته بین تمام کاربران فیلیمو که اشتراک فیلیمویی دارند قرعه‌کشی خواهیم کرد و به برنده یک عدد تبلت (Galaxy S2) اهدا می‌کنیم.این  قرعه کشی هر هفته روز شنبه انجام می شود و ساعت 9 شب همان روز برنده هایش از طریق شبکه های اجتماعی فیلیمو اعلام خواهند شد. پس اگر میخواهید در قرعه کشی ما شرکت کنید یادتان نرود که باید حتما اشتاک فیلیمو تهیه کنید. در هفته نهم ولی جایزه ویژه‌‌تری خواهیم داشت؛ یک عدد تلویزیون هوشمند ال‌جی (Smart TV) که به همه کاربرانی که در طی این 6 هفته اشتراک خریده باشند، یا تمدید کرده باشند اهدا می شود. پس هرکدام از شما کاربران عزیز فیلیمو در هفته‌های آتی می‌توانید یکی از برنده‌های جوایز ما باشید و تنها کاری که لازم است انجام دهید داشتن اشتراک فیلیمو است. در این بین ما هم قول میدهیم تا با فیلم های جدیدی که به آرشیو فیلیمو اضافه میکنیم سرتان را توی سرمای زمستان گرم کنیم، جوری که اصلا سردی هوا یادتان برود.


نظرها