bookmark comment heart linkedin marketing Asset 1 quotation-mark reply sample school telegram twitter

۹ هفته همراهی و ۹ جایزه هیجان انگیز فیلیمویی

نویسنده فیلیمو
تاریخ انتشار چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷

پای 100 میلیون تومان پول وسطه


با تمدید مهلت شرکت در کمپین صد میلیونی فیلیمو شاید برنده دهمین جایزه این رویداد شما باشید.

کمپین تابستانی فیلیمو که از اردیبهشت ماه ۹۷ و با نام پای صد میلیون تومان پول وسطه! کار خود را آغاز کرده است، حالا به روزهای پایانی خود رسیده و قبل از تعیین برنده طلایی جایزه صد میلیون تومانی ۹ جایزه هفتگی را هم اهدا کرده است.

از جوایز این کمپن بزرگ ۹ دستگاه پلی استیشن ۴ همراه با بازی فیفا بود که در طی ۹ هفته به کاربرانی که اشتراک طولانی مدت فیلیمو را تهیه کرده بودند اهدا کردیم. ما در این ۹ هفته با برنده­ های متفاوتی رو به­ رو شدیم و به طور مستقیم با آن­ها ارتباط برقرار کردیم. اولین برنده پلی استیشن ۴ شاید خوش­ شانس ترین برنده ما بود. او بعد از یکسال استفاده از فیلیمو و تنها بعد از چند روز فاصله از تمدید دوباره اشتراکش برنده این جایزه مهیج شد. خانم منا میرزایی برنده این جایزه­ اند که البته به همراه ایلیا ۷ ساله طرفدار پر و پا قرص سریال­های کودک و خانوادگی هستند.

آرش زمانی ۱۸ ساله و اهل خوزستان هم برنده خوش شانس دومین هفته قرعه کشی فیلیمو بود. ما هم خیلی خوشحال بودیم که جایزه­ای هیجان انگیز و کاربردی برای آرش ۱۸ ساله فرستادیم چرا که این روزها بازی ­های دیجیتال بیشتر از هر چیز برای نوجوان ­ها و جوان­ ها جذاب و دوست داشتنی است.

درباره برنده شدن پلی استیشن ۴ با بازی فیفا برای یک اقای ۶۶ ساله چطور فکر می­کنید؟ باید بگیم که اگر این برنده از کاربرهای فیلیمو باشند، قطعا خوشحال می ­شوند. مثل آقای وحید فیروز که به گفته خودشان این جایزه یک اتفاق بامزه در این سن و سال برایشان بوده است.

خانم نسترن جعفری 25 ساله و آقای مرتضی سیدی ۵۰ ساله هم چهارمین و پنجمین برندگان پلی استیشن ۴ در رویداد صد میلیونی فیلیمو هستند. البته تمام شرکت کنندگان شانس دوباره برنده شدن جایزه نهایی صد میلیون تومانی را هم دارند و با دریافت جوایز هفتگی از شرکت در قرعه کشی نهایی خط نمی­ خورند.

قرعه کشی نهایی فیلیمو که قرار بود در روز ۲۵ تیرماه برگزار شود به دلیل تمدید یک هفته­ ای کمپین در پایان این رویداد برگزار می­شود که یک هفته دیگر هم فرصت دوباره میلیونر شدن در اختیار کاربران قدیمی و جدید فیلیمو قرار گرفته است.

حالا همانطور که اسم شایان سلیم زاده ۲۷ ساله،  سعید ملک نیا ۳۱ ساله، اسعد ثابتی ۴۵ ساله و  مهدی عدالت ۳۳ ساله درمیان برندگان  هفته­ های ششم تا نهم دیده شد، شاید شما هم برنده دهمین جایزه و طلایی­ترین آن یعنی ۱۰۰ میلیون تومان پول نقد شوید.

برای ورود به صفحه کمپین صد میلیونی فیلیو ینجا وارد شوید.


نظرها