bookmark comment heart linkedin marketing Asset 1 quotation-mark reply sample school telegram twitter

معرفی فیلم «مرد مورچه‌ای و زنبورک»

نویسنده فیلیمو
تاریخ انتشار چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷

«مرد مورچه‌ای و زنبورک» بیستمین فیلم جهان سینمایی مارول که بعد از «اونجرز: جنگ بی‌نهایت» اکران شد. این فیلم که دنباله‌ای است بر فیلم «مرد مورچه‌ای» که در سال ۲۰۱۵ منتشر شد، به عقیده‌ی خیلی از منتقدان، از فیلم اصلی سبقت می‌گیرد و یکی از سرگرم‌کننده‌ترین تولیدات استدیوهای مارول است.

داستان فیلم، به وقایعِ پس از فیلم «کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی» می‌پردازد. جایی که اسکات لنگ (Scott Lang) با بازی پل راد ( Paul Rudd) با عواقب انتخاب‌های زندگی ابرقهرمانیش دست و پنجه نرم می‌کند. در حالی که اون سعی می‌کند تعادلی بین وظایف خودش به عنوان یک پدر و همزمان به عنوان «مرد مورچه‌ای» برقرار کند، هوپ ون داین (Hope Van Dyne) با بازی اونجلین لیلی (Evangeline Lilly) ماموریتی فوری رو به او واگذار می‌کند. ماموریتی که اسکات رو مجبور می‌کند دوباره در قالب مرد مورچه‌ای فرو برود و در کنار زنبورک یا وسپ (Wasp) مبارزه‌ای تازه رو آغاز کند.

مرد مورچه ای

بخش زیادی از جذابیت و لحظه‌های خوبِ این فیلم، به تیمِ مرد مورچه‌ای و زنبورک برمی‌گردد که به خوبی این دو کاراکتر کاریزماتیک رو کنار هم قرار می‌دهد. اونجلین لیلی که بعد از سریال «Lost» هیچ‌وقت در یک نقش اصلی دیده نشده بود در این فیلم لحظه‌های هوشمندانه‌ای رو خلق می‌کند و پل راد،‌ مرد مورچه‌ایِ پرشوری را به ما نشان می‌دهد. این فیلم، یکی از آن آثار سرزنده و شوخ و شنگ مارول است که با داستان‌هایی کوچیک و سرگرم‌کننده، رسالت اصلی خودش رو انجام می‌دهد. هم سکانس‌های اکشنی دارد که به لطف جلوه‌های بصری خیره‌کننده در کوچک و بزرگ‌کردن کاراکترها بسیار بامزه از کار در آمده و هم لحظه‌های صمیمانه‌ای دارد که به مخاطبش فرصت تنفس می‌دهد.

فیلم اکشن - کمدیِ «مرد مورچه‌ای و زنبورک» رو می‌توانید در فیلیمو تماشا کنید.

نظرها