bookmark comment heart linkedin marketing Asset 1 quotation-mark reply sample school telegram twitter

تبدیل مدیر مدرسه به «کاپیتان زیرشلواری»

نویسنده فیلیمو
تاریخ انتشار سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷

سال گذشته، انیمیشنِ جالب و بامزه‌ای به سینماها آمد که با اسم جالبش و شوخی‌های ظریف و دوست‌داشتنی، توانست مخاطبای زیادی رو به خودش جذب کند. «کاپیتان زیرشلواری» بر اساس رمان کودکانه‌ای نوشتهٔ دَو پیکلی  (Dav Pilkey) ساخته شده بود. رمانی که بیش از ۷۰ میلیون نسخه در سراسر جهان فروخت. فیلم و رمان و سریال، داستان دوتا دوست دبستانی به نام جورج و هارولد ( George and Harold ) رو روایت می‌کند که مدیر مدرسه‌شون رو هیپنوتیزم می‌کنن طوری که او فکر کند ابرقهرمانیه به نام «کاپیتان زیرشلواری»! ابرقهرمانی که شب‌ها شنلش رو روی دوشش می‌‌اندازد و با جرم و جنایت مبارزه می‌کند، البته فقط و فقط با یک زیرشلواری!

حالا سریال انیمیشنیِ «کاپیتان زیرشلواری» که محصول مشترکیه از نتلفیکس( Netflix) و کمپانی دریم‌ورکس ( DreamWorks) بر اساس آن فیلم ساخته و امسال از شبکهٔ نتفلیکس پخش شده است. همانطور که می‌شود حدس زد، این سریال هم همان خط داستانیِ فیلم رو دنبال می‌کند اما توی هر قسمت با یک ماجراجویی تازه و خنده‌دار.

سریال کاپیتان زیرشلواری جهان هیجان‌انگیزی دارد که پر از شوخی است، کلی دشمن‌ و البته یادمان نرود که بزرگ‌ترین ابرقهرمانِ بدون شلوار دنیا، نقش اولش است! این سریال توسط تیم پیتر هستینگس ( Peter Hasting) که انیمیشن سریالی خوب «پاندای کونگ‌فوکار» رو ساخته بوده‌اند تهیه شده. می‌شود همه‌ی قسمت‌هایش را پشت سر هم دید و غرقِ دنیای دیوانه‌وارِ کاپیتان زیرشلواری شد. مخصوصاً با این سبک انیمیشن دوبعدی و شوخی‌های ساده و همه‌فهمش، بچه‌ها به راحتی می‌توانند با آن ارتباط برقرار کنند.

برای دیدنِ ماجراهای بامزهٔ کاپیتان زیرشلواری با دوبلهٔ اختصاصی حتماً سری به فیلیمو بزنید.

نظرها