مسابقه برای شرکت در کمپین بین خطوط

حتما تا حالا باخبر شدید که کمپین بین خطوط، همانطوری که از اسمش برمی آید، کمپینی است برای دعوت راننده های عزیز برای عزیز تر شدن و بین خطوط راندن. برو بچه های فیلیمو هم از آنجایی که دوست دارند کارهای خوب بکنند یا از کارهای خوب حمایت کنند تصمیم گرفتند در این کمپین مثبت و دوست داشتنی همکاری کنند. برای گسترش این کمپین تصمیم گرفتیم تا اخر هفته مسابقه ای برگزار کنیم.
روش شرکت در مسابقه خیلی ساده است، کافیه تا یک استیکر من #بین_خطوط میرانم از کانال تلگرام این کمپین دانلود کنید و پرینت بگیرید یا از جاهای زیادی که در داخل همان کانال معرفی شدند استیکر مجانی تهیه کنید و بعد با هر خلاقیتی که دارید از خودتون با استیکری که حتما روی ماشینتان چسباندید سلفی بگیرید و در اینستاگرام آپلود کنید و با منشن، سه نفر را به رانندگی بین خطوط دعوت کنید. ضمنا یادتان نرود که برای برنده شدن حتما دو هشتگ #بین_خطوط و #فیلیموخط را در متن پستتان بیاورید و حواستان هم باشد که اکانت اینستاگرامتان خصوصی نباشد.
در عوض این شرکت شما در کمپین هم فیلیمو به ده نفر از کسانی که به عنوان برنده انتخاب شوند بن جایزه 10 هزارتومانی می دهد که میتوانید با ثبت نام در سایت فیلیمو هم از طریق بن جایزه فیلم ببینید و هم در قرعه کشی از فیلیمو تا هالیوود شرکت کنید.
در ضمن تمامی اکانت های کمپین #بین_خطوط در توییتر، تلگرام و فیس بوک با آی دی Khatcampaign است.