راهنمای خرید اشتراک فیلیمو


از آنجایی که سوال‌های زیادی در رابطه با روش‌های پرداخت برای کاربران عزیز پیش می‌آید و بعضا به مشکلاتی در این مورد برخورد می‌کنند تصمیم گرفتیم توضیحی جامع و کافی درباره نحوه‌ پرداخت‌های آنلاین فیلیمو بنویسیم تا ایرادات مطرح شده توسط شما کمتر و کمتر شوند.

اگر از کاربران فیلیمو باشید، یعنی در فیلیمو اکانت داشته باشید، احتمالا می‌دانید که تعدادی از محتواهای وب‌سایت به صورت غیر رایگان ارائه می‌گردد. اگر پیشتر در فیلیمو اکانت ساخته باشید برای تماشای اینگونه فیلم‌ها دو راه دارید؛ اول اینکه به صورت تک فیلم خرید کنید و دیگری اینکه اشتراک یک‌ماهه یا سه‌ماهه فیلیمو را خریداری کنید و به تمامی آثار غیررایگان فیلیمو دسترسی کامل داشته باشید.
 
اگر قصد خرید تنها یک فیلم را دارید کافی است روی گزینه خرید در صفحه اصلی آن فیلم بخصوص در فیلیمو کلیک کنید.

برای دیدن تصویر بزرگتر روی عکس کلیک کنید

با کلیک روی دکمه خرید به صفحه خرید هدایت می‌شوید که در آن هم می‌توانید هزینه تک فیلم را پرداخت کنید و هم در صورت تمایل اشتراک بخرید.  پس یک راه برای خرید اشتراک با کلیک کردن بر روی دکمه خرید در هر یک از فیلم‌های غیر رایگان فیلیمو است.


راه دیگر این است که از منوی کاربری، بر روی دکمه خرید که جلوی جمله " برای مشاهده هزاران فیلم اشتراک تهیه کنید" قرار دارد کلیک کنید. و به صفحه‌ای تقریبا مشابه صفحه خریدی که پیشتر دیده بودید هدایت می‌شوید. شما می توانید از بین دو اشتراک یک‌ماهه و سه ماهه یکی را انتخاب کنید.

پس از انتخاب مثلا اشتراک یک‌ماهه وارد بخش پرداخت می‌شویم که در آن شما سه راه برای پرداخت آنلاین هزینه اشتراک خواهید داشت؛
1.    پرداخت از طریق درگاه بانک ملت که البته از طریق شبکه شتاب می‌‌تواند تقریبا همه بانک‌ها را پشتیبانی کند.


2.    پرداخت با شارژ ایرانسل که شما کافی است شماره تلفن ایرانسل خودتان را وارد کنید و بعد منتظر شوید تا پیامک تایید به همراه کد خرید برایتان ارسال گردد. با وارد کردن کد خرید در صفحه فیلیمو اشتراک شما خریداری خواهد شد و از شارژ ایرانسلی‌تان به مقدار هزینه مربوطه کم خواهد گردید.

3. درست مثل روش شماره 2، مشترکان همراه اول هم میتوانند از طریق سیم کارت خود اقدام به خرید اشتراک کنند (بزودی)

4.    با بن‌های خرید فیلیمو هم می‌توانید هزینه اشتراکتان را پرداخت کنید. کافی است کد بن مربوطه را وارد کنید تا اشتراکتان ثبت شود. لازم به ذکر است که مبلغ بن خرید مربوطه باید حداقل هم قیمت هزینه اشتراک باشد.

البته سرویس کیف ‌پول هم در فیلیمو وجود دارد که می‌توانید با شارژ کیف پولتان، هم فیلم خریداری کنید و هم اشتراک بخرید. برای شارژ کیف ‌پول کافی‌است از منوی کاربری در بالا و سمت چپ، روی دکمه افزایش کلیک کنید و به صفحه افزایش اعتبار کیف پول هدایت شوید.
در این صفحه شما می‌توانید با کلیک بر روی هر یک از گزینه‌ های 7000، 10000، یا 14000 تومانی به اندازه مبلغی که رویش کلیک کرده اید کیف پولتان را شارژ کنید البته از طریق سیم‌کارت ایرانسل یا درگاه پرداخت بانک ملت. راه دیگر برای افزایش اعتبار کیف پول وارد کردن کد بن فیلیمو است که طبیعتا به مقدار بن مورد نظر اعتبار کیف پول شما افزایش خواهد‌یافت.

توضیحات بالا البته در مورد وب‌سایت فیلیمو صدق می‌کند. مشابه همین روند را در اپلیکیشن فیلیمو هم باید برای خرید فیلم به صورت تکی یا اشتراکی طی کنید. به این نحو که از گزینه منوی کاربری در بالا سمت راست، اشتراک/کیف پول را انتخاب میکنید. در صفحه بعد با انتخاب اولین گزینه میتوانید درست مثل وب‌سایت، یا با پرداخت از درگاه بانک ملت و یا از طریق سیم کارت ایرانسل اشتراک یک‌ماهه یا سه‌ماهه بخرید. البته درست مثل قبل میتوانید با وارد کردن بن خرید هم اشتراک تهیه کنید.درباره کیف پول هم روند مشابه وب‌سایت است. پس از انتخاب اشتراک/کیف پول، گزینه دوم را مثل تصویر زیر انتخاب کنید و باقی مراحل مثل توضیحات بالا خواهد بود.برای اطلاعات بیشتر در صورت بروز هر مشکلی با ایمیل payment@filimo.com تماس حاصل نمایید.